Slutter i Senkveld

Christian Gilsvik17. februar 20219min0
299c67ad-89d1-42ae-bcb5-f11fb1ed184f

Helene Olafsen og Stian Blipp har sammen ledet Senkveld på TV 2 siden høsten 2018. Nå nærmer det seg slutten for Stian Blipp i «Senkveld». Etter denne sesongen forlater Stian Blipp programmet. Det bekreftet både Blipp og TV 2 først til VG.

– Stian Blipp skal slutte i Senkveld. Hva som skjer til høsten er det ikke tatt noen avgjørelse på. Men Stian er en av TV 2s viktigste profiler og vi regner med at han blir å se på TV 2 i fremtiden også, sier pressesjef Jan-Petter Dahl i TV 2 til VG.

 

Se dette innlegget på Instagram

 

Et innlegg delt av Stian Blipp (@stianblipp)

– Dette var en kjempevanskelig avgjørelse og følelse, for den gjengen som jeg jobber med, vi har blitt en liten familie på kort tid, sier Blipp til VG.

Solo-show

Til høsten skal han ha sitt eget soloshow. Stand-up-showet skal starte i Bergen og heter «Cirque du Blipp».

 

Se dette innlegget på Instagram

 

Et innlegg delt av Stian Blipp (@stianblipp)

Programledere Stian Blipp og Helene Olafsen ledet Senkveld Juleaksjon. Foto: Espen Solli/TV 2

Våre radiokanaler

Kontakt oss

Hovedkontor i Oslo:
Tlf: 21 55 59 10
Adresse: Skippergata 33, 0154 Oslo

Romerike:
Adresse: Storgata 13A, 2000 Lillestrøm


Om Radio Metro

Radio Metro AS

Org. Nr. 959 380 708

Ansvarlig redaktør: Bjørn-Martin Brandett

Personvernavtale

© 2022 Radio Metro. All rights reserved.